Token sales start
Ettevõtte ja panganduse
uuenduslik platvorm,
ülemaailmne õigusteenistus!

vahetuseks:

           

ja veel...

Valge Paber
Escoin Token (ELG)
Ürituse jaoks

Uudised

EsCoin
Miks valida meid?
Revolutsiooniline õigusteenuste turul!

Eeldatavalt ulatub 2021. aasta seaduslik turg 1,1 triljoni dollarini. Lisaks legaalsele turule on selge, et see arv suureneb oluliselt ka advokaatide pakutavate riigisiseste ja rahvusvaheliste nõustamisteenuste abil. See turg peaks kasvama koos maailma digiteerimisega päevast päeva.

Escoini eesmärk on pakkuda klientidele ja advokaadibüroodele vastastikust koostööd digitaalses keskkonnas vastavalt ühistele huvidele, kaotades riigi piirid ja tagades kogu vajaliku infrastruktuuri. Seejuures on eesmärk laiendada võrku ja pakkuda sel viisil läbipaistvamat ja tervislikumat ärimudelit.

Samuti;

  • Õige advokaadi leidmine õigele ettevõttele,
  • tagamine, et igat liiki dokumendid, mida juristid vajavad, jõuavad registrisse kiiresti ja hõlpsalt,
  • välismaksetega tehtavate maksete katkestuste kõrvaldamine,
  • Vahetuse ajal raha kaotuse minimeerimine, pakkudes rahvusvahelisel platvormil vahendajateta nõustamisteenuseid.

Selle kõige kõrval;

  • Et nad tunneksid end ettevõtete ja advokaadibüroode suhtes turvalisena, paneksid nad end tundma ja oleksid võrgustiku osalised, saavad nad teha rahvusvahelist äri ilma kulutusteta, näiteks kontorirent, kontoritasud, sekretäri palk, köögikulud .
  • Muuta ettevõtted võrgu osaliseks, et nad ei peaks vastama sellistele küsimustele nagu: “Kas kompetents on piisavalt?”, “Kas neil on piisavalt kogemusi?”, “Huvitav, kas kulud on liiga suured?”.
Computer Screen
Advokaadibüroodel ja -büroodel on kohalikel, riiklikel ja rahvusvahelistel platvormidel lihtsam tööd ja lahendusi leida!

Advokaadibüroodel ja ettevõtetel on lihtsam leida töökohti ja lahendusi kohalikel, riiklikel ja rahvusvahelistel platvormidel!

Ülaltoodud vastustest ei piisanud teile?